Event detail - Kopřivnické dny techniky 2016


Events

Insert into calendar Backwards register Event participants

Kopřivnické dny techniky 2016
Organiser Tatra Kopřivnice ... www.tatra.cz
Date of opening 04.06.2016 - 05.06.2016 This event is already came out
Country
 Czech Republic
City Kopřivnice
Place name Polygon Tatra Kopřivnice
Registered no. 0 people, 0 vehicles
Coordinator TORA ... responsible for organizing of this event
Added by TORA ... added here this meeting (27.05.2016)

Společnost TATRA TRUCKS je tradičně generálním partnerem Kopřivnických dnů techniky. Letos se v hlavní roli na zkušebním polygonu představí závodní speciály a doprovodná technika TATRA, a to v souvislosti s 30. výročím prvního startu vozidel TATRA na dakarských soutěžích.

Závodní speciály a doprovodná vozidla představí týmy TATRA BUGGYRA RACING, BONVER DAKAR PROJEKT, TOM RACING a LOPRAIS INSTAFOREX TEAM. Zájemce o podpisy pilotů potěší sobotní autogramiády s možností podpisů do nové knihy o dakarské technice TATRA v hlavní roli, kterou bude možné zakoupit v prodejním stánku společnosti TATRA TRUCKS.

Kromě závodních speciálů budou vystavena i další zajímavá vozidla, např. TATRA PHOENIX Euro 6 ve verzi 10x10, které mělo premiéru na letošním veletrhu BAUMA v Mnichově, nebo vojenská i záchranářská vozidla značky TATRA. Na programu jsou opět jízdy tatrovkami po speciálních vozovkách a komentované prohlídky montážní linky a diagnostiky vozidel. Své brány otevřou veřejnosti také naši sousedi – společnost TAWESCO, která pro výrobu vozidel TATRA dodává např. kabiny a rámy či společnost TATRA Defence Vehicle, která se zabývá montáží nových obrněných vozidel a opravami a renovacemi starší vojenské techniky.

Všechny dotazy zájemců o zaměstnání rády zodpoví kolegyně z personálního oddělení, takže pokud uvažujete nad změnou zaměstnání, na Kopřivnických dnech techniky získáte spoustu informací pro správné rozhodnutí.

Všichni, kdo touží vlastnit něco z naší široké nabídky originálních reklamních předmětů budou mít možnost si je zakoupit v našem prodejním stánku. A kolektiv zaměstnanců naší jídelny se zase postará, abyste během víkendu nestrádali hlady ani žízní.

Další informace o programu Kopřivnických dnů techniky, stejně jako pravidla bezpečnosti a možnosti dopravy na zkušební polygon naleznete na http://koprivnickednytechniky.webnode.cz/

Tatrováci se těší na vaši účast!

Zdroj: tatra.cz


To this event registered as they will arrive

Participated  0
Not participated  0
Not yet confirmed  0

Came Club member Will go with car His comment Morality

Discussion about the event

New topic

Events