Event detail - Veteran Rallye Ostrava 2017 


Events

Insert into calendar Backwards register Event participants

Veteran Rallye Ostrava 2017 
Organiser Tatra Veteran Sport Club Ostrava v AČR
Date of opening 27.05.2017 - 27.05.2017 This event is already came out
Country
 Czech Republic
City Ostrava
Street Masarykovo náměstí
Place name Ostrava a okolí
Registered no. 0 people, 0 vehicles
Coordinator TORA ... responsible for organizing of this event
Added by TORA ... added here this meeting (09.05.2017)

Vážení přátelé historických vozidel,

opět po roce Vás srdečně zveme v sobotu 27. 5. 2017. na Veteran Rallye Ostrava 2017 

Po tradičním startu v Ostravě a projížďce pěší zónou navštívíme v Mošnově opravnu letadel, kde jsou specializováni na Airbus 320 a Boeing 737, což, myslíme si, v republice v takovém rozsahu nikde neumí. V Petřvaldě se možná zasmějeme s hasiči, v Bartošovicích se pokocháme zahradou i Domem přírody, zájemci mohou navštívit i Záchrannou stanici, v Příboru rodiče Sigmunda Freuda dlouho nepobývali, avšak jeho rodný dům či starobylá kolej jsou za procházku stojící a působivý kostel Narození Panny Marie bude otevřen i pro nevěřící.

Rallye ukončíme v Novém Jičíně. V Žerotínském zámku je mj. památka na c. a k. následníka trůnu Františka Ferdinanda d´Este i Tomáše Garrigue Masaryka a v Návštěvnickém centru, kromě interaktivní výstavy o TOvárně NA Klobouky, v druhém patře toho domu zemřel generál Laudon, který bránil Čechy, Moravu, Slezsko aj. před Prusy, Turky i Rusy. Prostory jsou věnovány jeho době a činům, žel Bohu historie někdy bývá ironizující - po dvou a půl stoletích řešíme zase obdobně se opakující potíže.

Zdá-li se vám náš program překombinován, souhlasíme teoreticky. Je koncipován pro různé záliby celé posádky, partnerky a dětí. Proto prakticky - koho nezajímají letadýlka, pokračuje dál na oběd. Koho zajímají vzácnosti Poodří nebo budoucího psychologa multimediální místnosti, prohlédne si je, koho ne, jede dál… Ctitelé Mercedesů Grand Prix vzpomenou na Alfreda Neubauera, příznivci Tatrovek Fritze Hückela u vil jeho otce a strýce, příp. i vězení „obývané“ Hansem Ledwinkou.  Jen se ELEGANTNĚ oblékněte a projeďte se malebnou krajinkou…


To this event registered as they will arrive

Participated  0
Not participated  0
Not yet confirmed  0

Came Club member Will go with car His comment Morality

Discussion about the event

New topic

Events